KNAW

Publicatie

Concavities count for less in symmetry perception. (2007) Open access

Pagina-navigatie:
Titel Concavities count for less in symmetry perception.
Gepubliceerd in Psychonomic Bulletin and Review, Vol. 14, No. 7, p.1212-1217. ISSN 10699384.
Auteur Hulleman, J.; Olivers, C.N.L.
Datum 2007
Type Artikel
Publicatie http://hdl.handle.net/1871/16597
Persistent Identifier urn:NBN:nl:ui:31-1871/16597
Metadata XML
Repository Vrije Universiteit Amsterdam

Omhoog
Ga terug naar de inhoud
Ga terug naar de site navigatie