KNAW

Publicatie

Weak disorder asymptotics in the stochastic mean-field model of distance II (2013)

Pagina-navigatie:
Titel Weak disorder asymptotics in the stochastic mean-field model of distance II
Gepubliceerd in Bernoulli (The Official Journal of the Bernoulli Society for Mathematical Statistics and Probability), Vol. 19, No. 2, p.363-. ISSN 1350-7265.
Auteur Bhamidi, S (Shankar); Hofstad, van der RW (Remco); Hooghiemstra, G (Gerard)
Datum 2013
Type Artikel
Rechten Copyright (c) Bhamidi, S (Shankar); Copyright (c) Hofstad, RW (Remco) van der; Copyright (c) Hooghiemstra, G (Gerard)
Publicatie http://repository.tue.nl/719894
OpenURL Zoek deze publicatie in (uw) bibliotheek
Persistent Identifier URN:NBN:NL:UI:25-719894
Metadata XML
Repository Technische Universiteit Eindhoven

Omhoog
Ga terug naar de inhoud
Ga terug naar de site navigatie