KNAW

Publicatie

The maximum order of reduced square (0,1)-matrices with a given rank (2012)

Pagina-navigatie:
Titel The maximum order of reduced square (0,1)-matrices with a given rank
Gepubliceerd in Electronic Journal of Linear Algebra, Vol. 24, p.3-6. ISSN 1081-3810.
Auteur Haemers, W.H.; Peeters, M.J.P.
Datum 2012
Taal Engels
Type Artikel
Publicatie http://repository.uvt.nl/id/ir-uvt-nl:oai:wo.uvt.nl:5556389
OpenURL Zoek deze publicatie in (uw) bibliotheek
Persistent Identifier urn:nbn:nl:ui:12-5556389
Metadata XML
Repository Tilburg University

Omhoog
Ga terug naar de inhoud
Ga terug naar de site navigatie